Karakurt Ticaret android uygulamasi

Osmaniye Gençlikspor antrenmanlara başladı

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

TÜRKİYE Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Osmaniye Gençlik Spor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kırmızı-beyazlı ekipte basketbolcular, Tosyalı Spor Salonu'ndaki antrenman için bir araya geldi.
2014-2015 sezonu için hazırlıklara başlanıldığını söyleyen Antrenör Aydın Uğuz, “
Sezon için çalışmalarımıza geç başlamamıza rağmen yerli ve yabancı transferlerimizle iyi bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Takımı kurarken de benim dikkat ettiğim konu, düzgün karakterli çalışkan sporcular olmasıydı. İnşallah onlarda bizim yüzümüzü kara çıkarmayacaklardır. Birinci lige yeni çıkan takımlar için önemli olan asansör takım olmamaktır. Biz hedefimizi, ilk sekizde yer alarak gelecek sezonda başarımızı sürdürerek Avrupa kupalarına katılabilmek olarak belirledik. Bunu da başarabilecek güçteyiz.” Dedi.
Sezon hazırlıklarına yabancı oyunculardan yoksun başlanıldığını aktaran Uğuz, “Yabancı oyuncularımız Eylül ayı içerisinde gelecek. Milli takım maçları dolayısıyla ligde biraz geç başlayacak. Takım olarak, Botaş ve Kayseri’de düzenlenecek turnuvalara katılacağız. Ekim’de de Türkiye Kupası elemeleri var. Gemlik grubunda mücadele edeceğiz. Bu müsabakalar bizim için iyi bir sınav olacak” şeklinde konuştu.  
Antrenör Uğuz, sezona deplasmanda Orduspor maçı ile başlayacaklarını, ikinci hafta Fenerbahçe’yi konuk edeceklerini sözlerine ekledi.Haber Tarihi :01 Eylül 2014 Pazartesi Saat 17:46

Turgay KAYA

Genel Yayın Yönetmeni


Canlı Yayın

Hava Durumu

Osmaniye

osmaniye web tasarım