Karakurt Ticaret android uygulamasi

Osmaniyespor futbol kulübü yönetiminden ziyaret

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

OSMANİYESPOR Futbol Kulübü yeni yönetim kurulu, fahri başkanları olan Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti. Bu sene Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele edecek olan ve geçtiğimiz günlerde yeni yönetimini belirleyen Osmaniyespor Futbol Kulübü Başkanı Muzaffer Ateş ve Yönetim Kurulu üyeleri gerçekleşen ziyarette kulüp çalışmaları ve faaliyetleri hakkın da Belediye Başkanı Kadir Kara'ya bilgi verdiler.
Osmaniye için güçlü bir ekip oluşturduklarını ve önce manevi sonrasında ise maddi destek istemek için Belediye Başkanı Kadir Kara’yı ziyarette bulunduklarını söyleyen kulüp başkanı Muzaffer Ateş, komşu il ve ilçedeki futbol takımlarının elde ettikleri başarıları, gelecek desteklerle Osmaniyespor’un da elde edebileceğini söyledi.
Kurulmuş olan yeni yönetimin Osmaniyespor için hayırlara vesile olmasını dileyen Belediye Başkanı Kadir Kara, yeni yönetimin Osmaniyespor’un şehrin takımı olabilmesi yolunda önemli bir gösterge olduğunu belirterek, kulübü hak ettiği önemli noktalara taşıyabileceğine inancının tam olduğunu ifade etti. Yerel yönetim olarak şehrin tüm sorunlarına var olmaya çalıştıklarını konuşan Başkan Kadir Kara, şehrin spor takımının da önemli bir yere gelmesi için maddi ve manevi olarak ellerinden geleni fazlasıyla yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Haber Tarihi :23 Temmuz 2014 Çarsamba Saat 17:35

Turgay KAYA

Genel Yayın Yönetmeni


Canlı Yayın

Hava Durumu

Osmaniye

osmaniye web tasarım